15.03.2019 року на базі Ірпінського "Конференц-холу" відбувся Міжнародний саміт "Стратегічне партнерство: #освіта#наука#влада" за участі Марини Порошенко, представників Київської обласної державної адміністрації, Департаменту освіти і науки КОДА, КОМ ПНЗ "Мала академія наук учнівської молоді", КНЗ КОР "Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів"; КЗ КОР "Центр творчості дітей та юнацтва Київщини", керівників районних державних адміністрацій, міських голів, голів ОТГ, керівників місцевих органів управління освітою, керівників закладів освіти комунал
...
Читати далі »
|
Сьогодні процівники нашого Центру відвідали Центр комплексної реабілітації дітей з інвалідністю та осіб з інвалідністю "БлагоДар". В програмі Дня відкритих дверей відбувалася виставка – продаж робіт вихованців відділень трудової майстерні, де всі охочі могли придбати чудові вироби.
3 грудня у світі відзначається Міжнародний день людей з інвалідністю, який проголошено Генеральною асамблеєю ООН у 1992 році. Це особливий день, який дає можливість світовій спільноті нагадати про необхідність приділити свою увагу і турботу тим, хто цього дуже чекає.
За даними ООН, на сьогоднішній день населення світу становить понад 7 мільярдів людей і понад 1 мільярд людей, що відповідає 15 відсоткам населення світу, мают
...
Читати далі »
|
Всесвітній день дитини відзначається 20 листопада як день світового братерства і взаєморозуміння дітей, день підтримки діяльності, спрямованої на забезпечення благополуччя дітей в усьому світі. Саме у цей день – 20 листопада 1959 року Генеральна Асамблея прийняла Декларацію прав дитини, а 20 листопада 1989 року – Конвенцію про права дитини. З 1990 року у Всесвітній день дитини відзначається річниця прийняття цих основоположних документів у сфері захисту
...
Читати далі »
|
Щорічно, 13 листопада, за рішенням Всесвітньої організації охорони здоров’я у світі відзначають Міжнародний день сліпих. Дата цього дня вибрана не випадково, адже саме в цей день у 1745 році у Франції народився Валентин Гаюї — відомий педагог, який заснував у Парижі та Петербурзі декілька шкіл і підприємств для сліпих.
До XVIII століття світ не знав навчальних закладів для сліпих. Валентин Гаюї вперше продемонстрував свій метод навчання сліпих, за допомогою придуманого ним шрифту. У 1784 році в Парижі без підтримки уряду та благодійних товариств, на свої власні кошти в своєму власному будинку він відкрив першу в світі школу для сліпих дітей під назвою «Майстерня трудящих сліпих». Першим учнем Валентина Гаюї був підібраний на церковній паперті хлопчик Франсуа де Лезюер. Потім в школу поступили ще 11 його безпритульних
...
Читати далі »
|
Король Великобританії, Канади, Австралії та Південної Африки Георг VI, який страждав на заїкання, визнав важливість мовної терапії для лікування заїкання ще на початку 20-го століття.
Всесвітній день людей з вадами мовлення почав проводитися щорічно 22 жовтня за ініціативою фахівців з дослідження патологій мови з Канади (Canadian Association of Speech-Language Pathologists and Audiologists - CASLPA).
Заїкання - є значним порушенням мови і характеризується частим повторенням або пролонгацією звуків, складів, слів, частими зупинками або нерішучістю в промові, що розриває її ритмічне протягом. За статистикою близько 3 млн. Людей по всьому світу мають подібні проблеми. Причини виникнення заїкання досі точно не встановлені.
Існує ряд способів вилікувати заїкання, серед яких логопедичні, психологічні, психотерапевтич
...
Читати далі »
|
$IMAGE1$ 3 квітня 2018 року фахівці «Інклюзивно-ресурсного центру» міста Славутича, в особах директора Дударенко Д.К. та практичного психолога Хмелинської А.В., взяли участь у ІІ Міжнародній науково-практичній конференції на тему: "Проблеми навчання, виховання та корекції розвитку дітей з аутистичними та інтелектуальними порушеннями в інклюзивних закладах освіти", що відбулась на факультеті корекційної педагогіки та психології Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова.
$IMAGE4$ На пленарному засіданні слово мали відомі викладачі вищих навчальних закладів, запрошені гості з інших міст України, представники МОН України та депутатського корпусу.
Та хотілося б зазначити про найбільш яскраві та цікаві виступи:
$IMAGE3$ СИНЬОВ Віктор Миколайович – доктор педагогічних наук, професор, академік НАПН України, декан ФКПП НПУ імені М.П. Драгоманова, Президент ВГО «Українська асоціація корекці
...
Читати далі »
|
3 квітня 2018 року фахівці «Інклюзивно-ресурсного центру» міста Славутича, в особах директора Дударенко Д.К. та практичного психолога Хмелинської А.В., взяли участь у ІІ Міжнародній науково-практичній конференції на тему: "Проблеми навчання, виховання та корекції розвитку дітей з аутистичними та інтелектуальними порушеннями в інклюзивних закладах освіти", що відбулась на факультеті корекційної педагогіки та психології Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова.
На пленарному засіданні слово мали відомі викладачі вищих навчальних закладів, запрошені гості з інших міст України, представники МОН України та депутатського корпусу.
Та хотілося б зазначити про найбільш яскраві та цікаві виступи: 
...
Читати далі »
|
Цільовою аудиторією Центру є діти з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років (крім вихованців дошкільних навчальних закладів (ясел-садків) компенсуючого типу, учнів спеціальних загальноосвітніх шкіл (шкіл-інтернатів). До особливих освітніх потреб відносяться відхилення від нормального фізичного та/або психічного розвитку, що зумовлені вродженими або набутими розладами: - порушення слуху (глухота, знижений слух); - порушення зору (сліпота, знижений зір); - порушення інтелекту (розумова відсталість, ЗПР); - порушення мовлення; - порушення ЗРА (загальної рухової активності); - складна структура порушень (сліпі або глухі); - порушення емоційно-вольової сфери і аутизм.
|
|