3 квітня 2018 року фахівці «Інклюзивно-ресурсного центру» міста Славутича, в особах директора Дударенко Д.К. та практичного психолога Хмелинської А.В., взяли участь у ІІ Міжнародній науково-практичній конференції на тему: "Проблеми навчання, виховання та корекції розвитку дітей з аутистичними та інтелектуальними порушеннями в інклюзивних закладах освіти", що відбулась на факультеті корекційної педагогіки та психології Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова.

... Читати далі »

Переглядів: 75 | Додав: irc-slavutich | Дата: 04.10.2018

З метою вдосконалення фахового рівня вчителів-дефектологів, корекційних педагогів, практичних психологів, для надання якісної психолого-педагогічної допомоги та супроводу дітей з особливими освітніми потребами 21 березня 2018 року на базі Білоцерківського центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Шанс» відбувся науково-практичний семінар з теми: «Дитина з порушеннями опорно-рухового апарату в класі: стратегія, взаємодія, та організація навчального середовища». Спеціалісти міста мали змогу отримати багато нової та корисної інформації для подальшого використання у роботі.

 

... Читати далі »

Переглядів: 74 | Додав: irc-slavutich | Дата: 03.22.2018

Переглядів: 47 | Додав: irc-slavutich | Дата: 03.21.2018

Найніжніший, світлий і прекрасний день у році — 8 березня! Початок весни, початок життя у природі, перше тепло. Дорогі жінки, нехай це тепло оселиться у ваших будинках і душах. Нехай краса природи надихає. А початок весни символізує початок чогось дуже бажаного і прекрасного у вашому житті! Зі святом весни, чарівності, краси і жіночності! Нехай кожен день буде таким, як цей: наповнений посмішками, захопленням, любов’ю, турботою і радістю!

 

З повагою та найкращими побажаннями колектив Інклюзивно-ресурсного центру.

Переглядів: 54 | Додав: irc-slavutich | Дата: 03.07.2018

У разі виявлення або підозри наявності у Вашої дитини особливих освітніх потреб, Ви можете звернутися за консультацією до фахівців:

ПОГІРШЕННЯ ЗОРУ У ВАШОЇ ДИТИНИ

Щосереди з 11.30 до 13.30 Ви можете звернутися та отримати безкоштовну консультацію тифлопедагога на базі закладу дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу №6 "Крунк" (за адресою Єреванський квартал, будинок 14).

... Читати далі »

Переглядів: 104 | Додав: irc-slavutich | Дата: 03.05.2018

Цільовою аудиторією Центру є діти з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років (крім вихованців дошкільних навчальних закладів (ясел-садків) компенсуючого типу, учнів спеціальних загальноосвітніх шкіл (шкіл-інтернатів). До особливих освітніх потреб відносяться відхилення від нормального фізичного та/або психічного розвитку, що зумовлені вродженими або набутими розладами: - порушення слуху (глухота, знижений слух); - порушення зору (сліпота, знижений зір); - порушення інтелекту (розумова відсталість, ЗПР); - порушення мовлення; - порушення ЗРА (загальної рухової активності); - складна структура порушень (сліпі або глухі); - порушення емоційно-вольової сфери і аутизм.

Переглядів: 59 | Додав: irc-slavutich | Дата: 02.22.2018