Головна » 2018 » Квітень » 2 » Тест на психічну та фізичну втому
7:54 PM
Тест на психічну та фізичну втому

Як завжди японці намагаються здивувати світ. Цю ілюзію винайшов японський психіатр Акіоші Кітаока, професор психології в Університеті Рітсумейкан (Кіото, Японія), який спеціалізується на зоровому сприйнятті і зорових ілюзіях. Його оптична ілюзія «обертання змій» принесла талановитому психологу світову популярність, а роботи неодноразово відзначалися преміями за оригінальні дослідження.

    Науковець стверджує, що «зорові ілюзії» як ніщо інше допомагають визначити психічний стан людини в даний момент. Подивіться на статичне зображення нижче (це не анімація).

  • Якщо зображення абсолютно нерухомо - вам нема про що турбуватися, психічне здоров'я в повному порядку. Такий результат можливий у людей врівноважениих, спокійних та тих, хто відпочив.
  • Якщо зображення рухається повільно - вам необхідний відпочинок, як фізичний, так і моральний. Особливо важливий повноцінний сон, який є найкращим антидепресантом.
  • Активний рух зображення служить симптомом накопиченої втоми, високого рівня стресу та погіршення здоров'я. Ви потребуєте відпочинку або, навіть, відпустки. Можливо, вам варто трохи підкоригувати свій спосіб життя або стереотипи мислення, щоб налагодити душевну гармонію та зміцнити здоров'я.

А як Ваш стан? Рухається у Вас картинка чи ні? Дивіться, аналізуйте та будьте здорові!

Категорія: Вчитель-логопед | Переглядів: 89 | Додав: irc-slavutich | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar