Головна » 2018 » Травень » 21 » Інколи просто можна сказати інакше...
3:50 PM
Інколи просто можна сказати інакше...

Спілкування - це не просто слова, які йдуть у порожнечу. Це розвиток дітей, отримання нової інформації, навчання ... Дорослішання дитини відбувається в оточенні багатьох тисяч слів, і (тільки уявіть!) Кожне з них залишає глибокий слід в дитячій психіці.

У дітей починають формуватись ідеї та уявлення про себе на підставі того, як їхні батьки та дорослі, які їх оточують, спілкуються з ними. При ефективному спілкуванні дорослі засвідчують свою повагу дітям. Ті, у свою чергу, відчувають, що їх чують і розуміють, унаслідок чого самооцінка дітей підвищується. З іншого боку, неефективне й негативне спілкування між батьками й дітьми змушує їх повірити в те, що їх самих та їхні інтереси ігнорують, їх не почули або не зрозуміли.

Що таке слова? Одяг наших думок ... І, подібно тканини, слова можуть бути чистими, світлими, приємними, а можуть колоти, здавлювати і поранити. Тому нескладно вивести пряму залежність між психологічним станом дитини і світом слів, в якому він перебуває більшу частину часу. Чим цей світ добрішим і радіснішим, тим більш щасливою стає життя малюка. Так чи варто нехтувати словами або жаліти їх для своєї дитини, якщо вже від пари фраз, вимовних щодня, він може стає сильніше, розумніше, впевненіше і добрішим?

 

 

                                                                                                              Матеріали групи у Фейсбуці #4Mamas та сайту roditeli.ua

Категорія: Вчитель-логопед | Переглядів: 71 | Додав: irc-slavutich | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar